Ervin Zukanović (33) je zabio drugi gol u drugoj utakmici u turskoj Superligi te ubilježio prvu asistenciju.

Gaziantep i Karagumruk su večeras u meču drugog kola turske Superlige odigrali 2:2, a igrač susreta je bio upravo naš stoper.

Zukanović se u 26. minuti sjajno snašao nakon jednog kornera i doveo Karagumruk u prednost.

Gaizantep je u nastavku zaigrao bolje i za samo šest minuta preokrenuo rezultat u svoju korist.

Kana-Biyik je u 53. minuti poravnao na 1:1, a Andre u 59. minuti zabija gol za 2:1.

I kada su svi očekivali kraj utakmice, Zukanović je šutirao, loptu je zahvatio Erdinc te pogodio i donio bod Karagumruku.

Ervin je igrao svih 90 minuta na poziciji stopera i sa dva gola je prvi strijelac Karagumruka.