Bajević odabrao sastav za Poljsku, napravio je sedam izmjena

31 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Čabrić Ahmo
07.09.2020. 19:26

Pašću na tiketu ako izgubimo jbg

Samir
07.09.2020. 19:28

Dobar sastav ,bravo Dule.

Ime nebitno
Reply to  Samir
07.09.2020. 22:37

Eto je o te Dule

STA ME BRIGA
Reply to  Ime nebitno
07.09.2020. 22:48

Susic bi ovo uradio bolje.
Eto ti duska..

Samir
07.09.2020. 19:29

Dzeko i Visca drugo poluvrijeme ulaze kada budu umorni Poljaci.Nadam se da nece morat ranije u igru.Sretno Zmajevi

Samir
07.09.2020. 19:38

Hrabar sastav nema sta.Nema vise prijateljskih utakmica i ovo se moralo desit da se isprobaju drugi igraci.Vjerujem da Dule zna sta radi.

STA ME BRIGA
Reply to  Samir
07.09.2020. 22:49

Vjerujes.. ali iznevjeren si. Ahah

Prevazici vec jednom..
07.09.2020. 19:42

Haha..dusu mi razgali ovaj sastav!

Hrabry
07.09.2020. 19:43

Probat se moraju, kad ako ne večeras, zadnja provjera pred odlučujuće utakmice, bravo Princu sa Neretve, šta god bude samo neka ginu na terenu, SRETNO ZMAJEVI

LiliumBosnacium
07.09.2020. 19:51

Samo nek ne izgube! Sretno Ljiljani!!

Zazdrnjak
07.09.2020. 20:06

Znaci kanta smo

Game on
07.09.2020. 20:16

Kad ce vise ovaj Dzeko reci zbogom, pa da se isprobavamo😉

Anonymous
07.09.2020. 20:25

Dajteee linkovaaaa

Samir
Reply to  Anonymous
07.09.2020. 20:33

Sport klub 1 SR i Sport klub 1 Hr takodje prenosi ko ima bujrum

Bravoo
07.09.2020. 20:38

Bravo za Bajević
Da stavi “Zvjezde”
Na klupu i da izvadi iz igre ako se treba.. Niti Sajo,Meša,Robi nisu imali muda

STA ME BRIGA
Reply to  Bravoo
07.09.2020. 22:50

Najbolji bh trener bio i ostao Safet Susic.

Samir
07.09.2020. 20:42

Rezultat kakav god bio ne treba pravit dramu.Moraju se igraci probat.A u ovoj grupi nema lahkog protivnika pa da ceka tu utakmicu.Pametan potez Duleta.Sretno Zmajevi.

Gica
07.09.2020. 20:46

Haj dobro. Vidjet ćemo šta će biti

STA ME BRIGA
Reply to  Gica
07.09.2020. 22:50

Sranje sta drugo

Delm
07.09.2020. 21:07

Zasto nema Menala?

Sarajevski Vitezovi
07.09.2020. 21:34

Lose je ovo!! Poljaci su zasluzeno dali go!!

Anonymous
07.09.2020. 21:43

Za sad, Ćivić i Bešić, katastrofalni…..

Samir
Reply to  Anonymous
07.09.2020. 21:44

Begovic liniski golman

Samir
07.09.2020. 21:45

Moraju Visca ,Dzeko ,Cimirot uci

Ljuta_Krajina
Reply to  Samir
07.09.2020. 22:16

Višća se nije nikad kruha najeo

Sarajevski Vitezovi
07.09.2020. 22:32

Koliko se osjeti ulazak Dzeke u igru!!

STA ME BRIGA
07.09.2020. 22:38

Eto vam Bajevica.
Hajmo da vidimo hoce li on napraviti bolje rezultate. Vracajmo Susica prije nego sto je kasno. Bazdarevic je pravio bolju ekipu od bajevica.

STA ME BRIGA
Reply to  STA ME BRIGA
07.09.2020. 22:47

De molim vas. Jedan argumenat zasto je Bajevic dobar. Uci u bitnu utakmicu sa ovakvim sastavom.. sranje.Lijevo mora biti neki koji igra lijevo, a Hodzic je klasicni spic kao Ibisevic i Dzeko..

Zazdrnjak
07.09.2020. 22:40

Šugava igra, kao i dosad! Ništa novo

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM