U21 selekcija BiH je danas u Zenici u meču petog kola grupe 9 kvalifikacija za U21 EURO savladala vršnjake iz Velsa rezultatom 1:0.

Izabranici Slobodana Starčevića su bili bolji tokom većine susreta i do trijumfa stigli golom Ševkije Resića iz 74. minute.

Bila je to druga pobjeda mladih Zmajeva u ovim kvalifikacijama, a selektor Slobodan Starčević je tako ostvario trijumf u svom debiju na klupi našeg mladog nacionalnog tima.

Za U21 BiH su igrali Kovačević, Pidro, Mujakić, Sadiku, Beganović, Ćavar, Kovač, Mustedanagić, Bradonjić, Salčin i Lukić. Priliku u nastavku su dobili Resić, Marić, Đokanović, Savić i Mašić.

Naša selekcija već za četiri dana gostuje selekcije Moldavije u susretu šestog kola grupe 9 kvalifikacija za EURO.