Željezničar je danas na stadionu Grbavica u prijateljskom meču pobijedio mostarski Velež sa 3:2.

Cvijanović je u 13. minuti doveo goste u prednost, da bi Fererryra autogolom u 33. minuti poravnao na 1:1.

Velež je u 59. minuti ponovo stigao do prednosti i opet je gol dao Cvijanović.

Ipak, Željo je do kraja preokrenuo i uspio doći do trijumfa.

Prvo je na 2:2 izjednačio Alispahić u 83. minuti, a konačnih 3:2 postavlja Lendrić iz penala u 86. minuti.

Za Željezičar su od prve minute igrali Erić, Šehić, Blažević, Kosorić, Beća, Duraković, Hajdarević, Mehić, Mujić, Mujezinović i Juričić.

Priliku u nastavku su dobili Muftić, Stevanović, Miletić, Sadiković, Stanić, Bojo, Alispahić, Subašić, Štilić, Veselinović i Lendrić.

Velež je igrao u sastavu Bobić, Ćosić, Zvonić, Ćivić, Dario, Osmić, Hasanović, Ovčina, Vehabović, Cvijanović i Čatić.

Priliku u nastavku su dobili Bogdanović, Ćivić, Alagić, Radovac, Pršeš i Brandao.