Fudbalska u Švicarskoj se vratio nakon gotovo četiri mjeseca pauze, a aktuelni prvak Young Boys je u sjajnom meču u okviru 24. kola pobijedio Zurich sa 3:2.

Zurich je poveo preko Tosina u 25. minuti, ali Nsame sedam minuta kasnije pogađa za 1:1.

Novu prednost gostima donosi Kololli u 38. minuti meča.

Ipak, u nastavku neuzastavljivi Nsame postiže još dva gola i domaći su stigli do važna tri boda.

Prvo je u 81. minuti poravnao na 2:2, da bi u 85. minuti po treći puta matirao golmana Zuricha i obezbijedio pobjedu Young Bosima.

Potencijalni bh. reprezentativac Bećir Omeragić (18) odigrao je svih 90 minuta za Zurich na poziciji stopera.

Ove sezone je ubilježio 10 nastupa za ekipu Zuricha.

Bećir trenutno nastupa za omladinske selekcije Švicarske, ali zbog svog porijekla ima pravo nastupa i za našu reprezentaciju.