St. Gallen je u prijateljskom meču uoči nastavka švicarske lige deklasirao Aarau sa 4:1, a Ermedin Demirović (22) je postigao gol za pobjednički tim.

Itten je u sedmoj minuti pogodio za St. Gallen, ali Rrudhani u 19. minuti donosi izjednačenje gostima.

Demirović je u 22. minuti postigao gol i donio novu prednost St. Gallenu, da bi tri minute kasnije Guillemont povisio na 3:1.

Do kraja susreta postignut je još jedan gol, a Campos je bio strijelac u 74. minuti za St. Gallen.

Ermedin Demirović je igrao od prve minute u timu St. Gallena, koji će 20. juna u okviru 24. kola švicarske Superlige ugostiti Sion.

Naš U21 reprezentativac je u tekućoj sezoni odigrao 16 utakmica u švicarskoj ligi i dao devet golova (drugi strijelac lige).