Milan je večeras u četvrtfinalu Kupa Italije pobijedio Torino sa 4:2 nakon produžetaka (2:2 nakon 90 regularnih minuta) i plasirao se u polufinale.

Bonnaventura je u 12. minuti doveo Milan u vodstvo, ali je Torino izjednačio preko Bremera u 34. minuti.

Gosti iz Torina su u 71. minuti šokirali navijače Milana i poveli sa 1:2, a strijelac je ponovo bio Bremer.

Ipak, rezervista Calhanoglu je u 92. minuti poravnao na 2:2 i meč odveo u produžetke.

Milan je u produžecima dva puta pogađao te na taj način stigao do trijumfa i plasmana u polufinale.

Prvo je Calhanoglu u 106. minuti postigao pogodak za 3:2, da bi konačnih 4:2 postavio Ibrahimović u 109. minuti.

Rade Krunić igrao je do 82. minute za Milan, dok Asmir Begović nije dobio priliku za debituje za pobjednički tim.

Ekipa Milana će u polufinalu odmjeriti snage sa Juventusom, čiji je član naš Miralem Pjanić.