Fudbaleri Kasimpase plasirali su se u osminu finala Kupa Turske nakon što su u dvomeču 1/16 finala bili bolji od Vanspora.

Momčad Kasimpase je u današnjem revanš susretu izgubila od Vanspora sa 1:2 (Kasimpasa u prvom duelu bila bolja identičnim rezultatom), ali je u produžecima uspjela postići gol i otići dalje.

Haris Hajradinović je doveo Kasimpasu u prednost u 34. minuti, ali Er u 45. minuti iz penala pogađa za 1:1.

Isti igrač je u 60. minuti postigao gol i postavio konačnih 2:1 za Vanspor.

U produžecima jedini pogodak dao je Depe u 97. minuti te odveo Kasimpasu u osminu finala.

Hajradinović je igrao cijelu utakmicu za Kasimpasu, a ovo mu je bio treći pogodak u svim takmičenjima u ovoj sezoni.

Haris je ubilježio tri asitencije u posljednjih pet susreta, a ukupno je pet puta asistirao u sezoni.