Fudbaleri našeg Željezničara su u okviru prijateljske utakmice remizirali sa Krupom 3:3, javlja zvanična stranica FK Željezničar.

Željezničar je u prvom poluvremenu igrao u sastavu: Erić – Stevanović, Osmanković, Bogičević, Pavić – Hajdarević, Mehić – A. Zec, Subašić, Veselinović – Zajmović. Gosti su dvije brze kontre iskoristili i poveli sa 2:0, a oba gola postigao je Jovo Lukić.

Drugi dio ekipa Amara Osima igrala je u sastavu: Kjosevski – Dacić, Beća, Sipović, Stanić – Sadiković, Alispahić – Ramović, Štilić, Mujezinović – Krpić. Plavi su ubacili u brzinu više i postigli tri gola.

Prvi je djelo Mujezinovića, a drugi i treći je postigao Krpić na asistencije Štilića. Konačnih 3:3 u posljednjoj minuti sa bijele tačke postavlja Puzigaća.

Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju protiv Širokog Brijega.