Ekipe Shakhtara i zagrebačkog Dinama su u utorak u meču trećeg kola grupe C Lige šampiona remizirale odigravši 2:2.

Konoplyanka je u 16. minuti doveo Shakhtar u vodstvo, ali Olmo u 25. minuti pogađa za 1:1.Preokret i prednost Dinamu donosi Oršić iz penala u 60. minuti. Ipak, Dodo je u 75. minuti matirao Livakovića i donio bod ekipi Shakhtara.

Emir Dilaver je odigrao cijelu utakmicu za Dinamo te zaradio žuti karton u drugom poluvremenu. U timu Dinama igrao je i Amer Gojak i to od 68. minute, dok Izet Hajrović nije dobio priliku.

Trener Nenad Bjelica naknadno je u medijima komentarisao utakmicu, a dotakao se kratko i Gojakove izmjene.

“Mi smo pokušali konsolidirati sredinu terena s ulascima Gojaka i Ivanušeca i uspjeli smo jer nam protivnik u tih 15 minuta nije stvorio ni polušansu”. prokomentarisao je između ostalog Bjelica.