Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice savladali domaći Kiseljak sa 10:0.

Željo je u prvom poluvremenu igrao u sastavu: Kjosevski – Šehić, Sadiković, Bogičević, Pavić – Mehić, Hajdarević – A. Zec, Štilić, Mujezinović – Zajmović. Prvi dio naš tim je riješio u svoju korist rezultatom 3:0. Dva gola postigao je Semir Štilić, a jedan Dženan Zajmović.

U drugom poluvremenu Plavi su igrali u sastavu: Erić – Šehić, Sipović, Osmanković, Stanić – Alispahić, Hajdarević (Mehić) – Ramović, Štilić, Veselinović – Krpić. Drugi dio Željo je bio efikasniji pa je na kraju bilo 10:0. Četiri gola postigao je Mladen Veselinović, dva Sulejman Krpić i jedan Mehmed Alispahić.

FK Željezničar zahvaljuje se domaćinu na gostoprimstvu i fer i korektnoj utakmici.

Narednu utakmicu Plavi igraju u subotu od 16:30 protiv Veleža.