Borac je u posljednjem susretu sedmog kola Premijer lige BiH u Banjoj Luci slavio protiv Čelika rezultatom 3:1.

Poveli su domaći u 10. minuti golom Vranješa, a gosti su se vratili u 18. preko Mahmutovića.

Slavlje gostiju je krajalo vrlo kratko, jer Vranješ svojim drugim golom u 21. minuti donosi novu prednost domaćinu.

Borac je od 63. minute igrao bez isključenog Jovanovića, ali je do kraja uspio postići još jedan gol.

Njegov autor bio je Crnov u 81. minuti.

Za Borac su večeras igrali: Lučić, Radulović, Jovanović, Danilović, Ćosić, Milutinović, Čomor, Subić, Mirić, Vranješ, Vujaklija.

Čelik je nastupio u sastavu: Pavlović, Brekalo, Vrhovac, Resić, Huseinbašić, Grahovac, Blažević, Perišić, Jamak, Mahmutović, Fabian.

Borac se večerašnjom pobjedom probio na peto mjesto i ima 11 bodova, dok je Čelik osmi sa devet.