Zrinjski je danas u utakmici sedmog kola Premijer lige BiH slavio na gostovanju kod Mladosti sa 0:2.

Tim iz Mostara se namučio da dođe do prve gostujuće pobjede, koju su mu golovima u 97. i 99. minuti donijeli Jakovljević i Lendrić.

Trener gostiju Hari Vukas je nakon meča izjavio da se njegov tim napatio kao nikada do sada.

”Zadovoljni smo rezultatom. Napatili smo se kao nikada do sada. Nije nam odgovarala hrabra postavka Mladosti koja je igrala jako čvrsto. Kada postignete gol u sedmoj minuti nadoknade morate biti sretni. Ovo je nama treća utakmica u sedam dana i umor je ostavio traga”, rekao je Vukas i nastavio:

“Očekivao sam da i ranije riješimo utakmicu, jer je kvalitet na našoj strani. Svojim momcima sam rekao da žar i čvrstinu treba pokazati na terenu. Ekipi Mladosti čestitam na čvrstoj igri, a mi se okrećemo narednom kolu”.