Momčad Zrinjskog došla je do prve gostujuće, a ukupno četvrte pobjede u novoj sezoni, savladavši u Doboj-Kaknju u sklopu sedmog kola Premijer lige BiH ekipu Mladosti rezultatom 0:2.

Mučio se Zrinjski da slomi otpor domaćina, a oba gola postigao je u sudijskoj nadoknadi.

Jakvoljević je u 97. minuti pogodio za vodstvo, a pitanje pobjednika riješio je Lendrić golom u 100. minuti.

U Doboj-Kaknju se igralo čak 10 minuta sudijske nadoknade, s obzirom da se duže vrijeme ukazivala pomoć povrijeđenom golmanu domaće momčadi Bukviću.

Za Mladost su danas igrali: Bukvić, Horić, Hiroš, Smajlagić, Biber, Vehab, Dujmović, Crnički, Begić, Bajić, Isaković.

Zrinjski je nastupio u sastavu: Brkić, Čurjurić, Šovšić, Barbarić, Stojkić, Lendrić, Jakovljević, Rustemović, Mandić, Kadušić, Govedarica.

Zrinjski se današnjom pobjedom probio na drugo mjesto i ima 13 bodova.

Mladost je sa četvrtim pretrpljenim porazom ostala 10. i ima pet bodova.