Zrinjskog sutra u Mostaru očekuje zaostali meč četvrtog kola Premijer lige BiH sa Zvijezdom 09, koji je najavio trener Hari Vukas.

”Po igrama koje su pružili to nije realno stanje, mislim da su zaslužili puno više. Ima li su nekoliko gostovanja u kojima su izgubili minimalno 1:0, u tri domaće utakmice, osim one prve koju su izgubili visokim rezultatom, imali su vodstvo koje nisu uspjeli zadržati. U svakom slučaju, nećemo ih podcijeniti”, kazao je Vukas i dodao:

”Naravno, pobjedu treba zaslužiti. Trebat ćemo se dobro oznojiti i istrčati da bi došli do tri boda koja želimo”.

Osvrnuo se i na protekli meč protiv Borca, koji je njegov tim dobio sa visokih 4:0.

”Taj grč bio je vidljiv protiv Borca, pogotovo u prvom poluvremenu. Puno nam je pomogao dobar uvod u drugo poluvrijeme kada smo s tri brza gola riješili pitanje pobjednika. Meni kao treneru, ali i svima drugim u klubu sada je puno lakše”.

Vukas u sutrašnjem meču neće moći računati na povrijeđene Darija Rugaševića i Kristijana Stanića, dok se Mario Tičinović oporavio i mogao bi konkurisati za sastav.