Zvijezda 09 i Čelik podijelili su bodove u susretu petog kola Premijer lige BiH.

Prisutni u Ugljeviku svjedočili su odličnom meču sa četiri postignuta gola, gdje su domaći dva puta vodili, a gosti se dva puta vraćali.

Predragović je u 31. minuti donio prednost Zvijezdi 09, koja je sa rezultatom 1:0 otišla na odmor.

Grahovac u 61. minuti poravnava rezultat, ali Stjepanović već u 63. pogađa za novo vodstvo domaće momčadi.

Čelik u nastavku uspijeva doći do izjednačenja, a strijelac za konačnih 2:2 u 73. minuti bio je Dilaver.

Domaći su meč završili s igračem manje, jer je u 84. minuti crveni karton dobio Badji.

Za Zvijezdu 09 danas su igrali: Manojlović, Benović, Vojinović, Mehmedagić, Correia, Predragović, Đelmić, Marković, Badji, Stjepanović, Tojčić.

Čelikov početni sastav izgledao je ovako: Pavlović, Vrhovac, Dedić, Dilaver, Huseinbašić, Isić, Blažević, Perišić, Jamak, Carlos, Okić.

Zvijezda 09 poslije današnjeg remija ima dva boda i posljednja je 12. na tabeli, dok je Čelik treći sa osam bodova.