U sklopu medijskih aktivnosti „A“ reprezentacije BiH uoči današnjeg treninga predstavnicima medija se na Ilidžo obratio golman Ibrahim Šehić.
Na pitanje koliko je opasan napadač Finske Teemu Pukki, Šehić je odgovorio:
„Već sam igrao tri-četiri puta protiv njega i znam kakav je tip igrača. Već smo gledali i analizirali igru Finske i nije on jedini od kojeg prijeti opasnost. On im je najbolji igrač, ali ima tu još kvalitetnih fudbalera. Uigrani su i neće to biti laka utakmica za nas. Teško primaju golove. Moramo biti fokusirani, probati da nametnemo našu igru i uz naš kvalitet u napadu koji imamo možemo postići gol i pobijediti.“
Šehić se nije složio sa konstatacijom da Finska nije kvalitetna ekipa:
„Smiješno je reći da su oni poluamateri jer su pravili dobre rezultate u proteklom periodu. Dugo nisu primili gol na svom terenu i to puno govori o njihovim kvalitetima. Igrači im igraju u jakim ligama, imaju odličan kolektiv i dobrog golmana. Ko kaže da su oni poluamateri taj se ne razumije u fudbal.“
(Reprezentacija.ba)

FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino