Ova dva prosuta boda ce nas kostati prvenstva,zivi bili pa vidjeli.

27.03.2019. 06:09

Kupili sudiju na pauzi

Kimi
27.03.2019. 07:50

Kakvi luzerski izgovori,bolje da si bio malo sigurniji na golu i komandovao odbranom

Samir
Reply to  Kimi
27.03.2019. 17:35

Neseri Seha nas je jos spasio mogli smo izgubit.

Fijaker
27.03.2019. 08:38

Jepo mu ja sve jodsko holandsko morao mu dati crveni pa Jodovi su Ajax i holadzani svi Jepo im Hitler sve trebo ih sve pogazit..

torente
27.03.2019. 14:35

Šehiću, nekako si ipak bolji kad braniš…Pusti priču za široke narodne mase. Ne činuiš uslugu ni sebi, ni nama

Anonymous
Reply to  torente
27.03.2019. 20:28

A ti kad šutiš

Mel
27.03.2019. 18:53

Stariji se sigurno sjećaju, a mlađi neka pogledaju stare, predratne utakmice ondašnjih jugoslovenskih klubova i reprezentacije (od prije 40-45 godina: isti, u dlaku jedank, ”sindrom”: uništenje protivnika u prvom poluvremenu, realizovanje jedne ili dvije prilike u pogotke, ali i promašivanje nekoliko čistih ”zicera”. U drugom poluvremenu, prvih 10-15 minuta ”egal”, a zatim bi protivnik počeo uništavati ”nás”… Naprosto se ne čini ništa da se promijeni to nešto za koje je još davno osmišljen naziv: ”balkanski sindrom”! Ekipe nam nikada nisu bile top-spremne, ni kondiciono, ni moralno, a naši treneri – taktički. Ko se sjeća polufinala EP ‘76, Jugoslavija – SR… Read more »

Bond
Reply to  Mel
27.03.2019. 19:17

Slazem se, ali desava se to i drugima i njemcima i austrijancima i mnogima ali je jedno najbitnije da odigras do kraja ,mi smo stali onda kad smo trebali da damo gas i potopimo grke da nas pamte citav zivot.
Dali smo im loptu i sami sebe gusili.

Bond
27.03.2019. 19:06

Realno gledajuci neki faul za crveni karton za mene nije uopste postojao, sudac je to drugacije procjenio dali sa namjerom ili ne ostaje tajna.