Fudbaleri Slobode i Olimpika danas su odigrali prijateljsku utakmicu u Međugorju koja je završena rezultatom 1:1.

Sloboda je u 34. minuti uspjela da dođe do prednosti, a mrežu Olimpika pogodio je Vidović za 1:0.

Do kraja prvog dijela utakmice moglo se vidjeti mnogo prilika, ali rezultat se nije mijenjao.

Na drugi gol se čekalo do 58. minute kada su igrači Olimpika pogodili mrežu Slobode za izjednačenje. Bibić je sjajno centrirao, a sjajan gol postigao je Radovac koji je postavio konačan rezultat utakmice.

Za Slobodu su igrali: Vukliš, Beganović, Ignjatović, Adžem, Ivetić, Alispahić, Hadžanović, Baraban, Husejinović, Smajić, Vidović.

Olimpik je nastupio u sastavu: Trifković, Kurtović, Uzelac, Stojanović, Milović, Handžić, Hiroš, Zeba, Pandža, Pehar, Osmanović.