Norwich City i Nottingham Forest odigrali su meč bez pobjednika u okviru 24. kola engleskog Championshipa.

Skoro 27 hiljada prisutnih na Carrow Roadu moglo je uživati u sjajnoj utakmici sa šest pogodaka, ali i velikom povratku domaćeg tima, koji je stigao zaostatak od 0:3.

Cash (45+1’, 74’), Robinson (65’) su donijeli ogromnu prednost gostima, ali su se domaći uspjeli vratiti i osvojiti vrijedan bod.

Prvo je bh. veznjak Mario Vrančić (29) u 77. minuti smanjio na 1:3, da bi potom Hernandez golovima u 94. i 98. minuti postavio konačnih 3:3.

Vrančiću je večerašnji pogodak bio četvrti ove sezone, u kojoj je upisao i dvije asistencije.

Njegov tim je trenutno drugi na tabeli sa 48 bodova, što je tri manje od vodećeg Leedsa.