Fudbalska reprezentacija BiH danas je u Zenici u prijateljskom meču odigrala 0:0 protiv Crne Gore.

Na današnjoj utakmici od dresa A selekcije BiH zvanično su se oprostili Emir Spahić, Zvjedan Misimović i Vedad Ibišević.

Tri legende bh. fudbala počele su susret od prve minute, da bi u 17. minuti uz ovacije bh. navijača napustili teren i dobili poklone od čelnih ljudi Fudbalskog saveza BiH, ali i od reprezentacije Crne Gore.

Što se tiče samog meča, izabranici Roberta Prosinečkog su imali nekoliko dobrih prilika, međutim nisu uspjeli doći do pobjedonog gola.

Za BIH su igrali Šehić, Todorović, Vranješ, Spahić (od 17. minute Bičakčić), Nastić (od 78. minute Šunjić), Cimirot, Pjanić, Misimović (od 17. minute Sarić), Višća (od 62. minute Duljević), Ibišević (od 17. minute Kodro) te Džeko.

Naša selekcija sutra putuje u Seul, gdje će 1. juna odigrati prijateljski duel sa Južnom Korejom.