Sarajevo je u sklopu osmog kola Lige za prvaka gostovalo u Krupi, protiv koje je došlo do trijumfa u 94. minuti.

Rezultat je glasio 2:3, a izuzetno važna tri boda gostima u borbi za treće mjesto i izlazak u Evropu donio je Kuzmanović.

Kuzmanović je prethodno pogodio za 1:1 u 32. minuti, nakon što je domaće u vodstvo u 13. doveo Marjanović.

Gosti su na odmor otišili s prednošću, a strijelac za 1:2 bio je Velkoski s bijele tačke.

Vukotić je u 49. minuti poravnao rezultat, iskupivši se za skrivljeni jedanaesterac.

Ipak, izabranici Husrefa Musemića su se na kraju radovali i stigli do treće uzastopne pobjede.

Njom su se privremeno probili na treće mjesto i sad imaju bod više od Širokog Brijega, koji danas igra derbi sa Zrinjskim.