Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u francuskom Le Havreu u prijateljskom meču odigrala 0:0 protiv Senegala, učesnika Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Naša selekcija je u prvih pola sata imala nekoliko dobrih prilika, ali Višća i Džeko nisu uspjeli postići gol.

Zaprijetili su i Senegalci, međutim, Šehić je bio na visini zadatka, a jednom je i Vranješ odlično reagovao.

U nastavku, Zmajevi su bili puno bolji protivnik, a u 56. minuti nakon jedne sjajne akcije Višća je postigao gol, koji je poništen zbog navodnog ofsajda.

Do kraja utakmice, BiH je imala još nekoliko šansi, ali promjene rezultata nije bilo.

Za BiH su igrali: Šehić, Kolašinac, Šunjić, Bičakčić, Vranješ, Cimirot, Pjanić, Sarić, Kodro, Višća i Džeko.

Priliku u drugom poluvremenu su dobili Duljević, Medunjanin, Bešić, Bajić, Zukanović i Zakarić.