Nakon poraza u derbiju od Zrinjskog, Željezničar se vratio na pobjednički kolosijek, savladavši na Grbavici ekipu Čelika s rutinskih 3:1.

Do vodstva je došao u 20. minuti, kada je sjajno prizemnim udarcem s vrha šesnaesterca pogodio Zajmović.

Na 2:0 povisio je Ubiparib lijepim golom glavom u 64. minuti, da bi Blagojević u 68. riješio pitanje pobjednika.

Bio je to najljepši trenutak meča. Raspalio je veznjak Željezničara po lopti s oko 25 metara, a ona je završila u mreži gostujuće momčadi.

Čelik je do kraja stigao do utješnog pogotka, a vlastitu mrežu u 84. minuti pogodio je Kjosevski.

Poslije jednog dalekometnog udarca gostiju, lopta je ispala iz ruku golmanu Željezničara i ušla u mrežu.

Željezničar je do kraja sačuvao prednost i stigao do 16. pobjede, koja ga je ostavila na drugoj poziciji i učinku od 50 bodova.

Čelik je pak ostao na pretposljednjem 11. mjestu s 13 bodova.