Ženske „A“ selekcije BiH i Hrvatske trebale su danas u Zadru odigrati prijateljski susret, međutim izabranice Samire Hurem i Božidara Miletića su odigrale samo jedno poluvrijeme, prenosi zvanična stranica Fudbalskog saveza BiH.

Nakon prvih 45 minuta igra sutkinja današnjeg meča Jelena Pejković, zajedno sa predstavnicima ekipa, donosi odluku da prekine meč zbog neuslovnosti terena uslijed vremenskih neprilika.

Iako je teren bio izuzetno težak za igru uspjele su bh. igračice za jedno poluvrijeme da stvore nekoliko dobrih prilika. Lidija Kuliš je pogodila stativu iz slobodnog udarca, a istoj igračici je poništen gol zbog ofsajda.

Na turneji u Hrvatskoj bh seniorke su prije tri dana u Polači sa 2:1 pobijedile Crnu Goru.