(VIDEO) LIGA ŠAMPIONA: Džeko strijelac u pobjedi Rome nad Qarabagom

Džeko uspješniji od Šehića U meču drugog kola grupe C Lige šampiona, azerbejdžanski Qarabag je na svom terenu poražen od Rome rezultatom 1:2. Roma je povela već u sedmoj minuti, kada je Manolas matirao našeg Ibrahima Šehića za 0:1. Osam minuta kasnije, Edin Džeko postiže efektan gol za prednost Rome od 0:2. Domaći su uspjeli […]

38 Komentara
Bosanceros
27.09.2017. 22:47

Po meni Sehic je trebnutno bolji golman od Asmira. U zadnjoj utakimic protiv Kipra tri lopte su isle u okvir gola i asmir je primio sva tri

28.09.2017. 08:26

Kipar je nesto drugo od Chelsea. Koliko puta su Chelsea i Roma sutali po golu? Sinoc je Roma mogla da da 3, 4 gola vise da njega nije bilo.

Bošnjo420
28.09.2017. 08:31

Jeli ti ozbiljno uporedjujes kipar i chelzi?begovic je pao u formi i to se vidi kada brani i za nas i ako pratis englesku ligu i vidis kakav je u bornmutu,klub koji je na predzadnjem mjestu na tabeli.bosanceros je u pravu da imamo trenutno boljeg golmana od begovica..ali problem je da mesa stisne zube i kaze begovicu hajd momak sjedi na klupu danas si rezervni