Pobjede domaćina u posljednim susretima devetog kola

Danas su odigrana dva preostala susreta devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, na kojima su pobjede slavili domaćini.

Krupa je fantastičnim pogotcima Ljubenovića (73’) i Koljića (74’) savladala Borac (2:0) i preskočila ga na tabeli.

Široki Brijeg se s druge strane dosta namučio protiv fenjeraša Viteza, protiv kojeg mu je pobjedu iz jedanaesterca u 61. minuti donio Ćorić.

Imali su domaći još jedan penal u 9. minuti, ali tada precizan nije bio Čabraja.

Rezultati by SofaScore

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.