Šesti gol ove sezone za Džeku

Roma je u susretu šestog kola talijanske Serie A ugostila Udinese i savladala s 3:1.

Došla je u vodstvo u 12. minuti, kada je svoj šesti gol ove sezone postigao bh. reprezentativni napadač Edin Džeko (31).

Džeko je potom progirao El Shaarawyja kod drugog gola svoje momčadi u 30. minuti, što mu je bila prva asistencija.

El Shaarawy je svojim drugim pogotkom u 45. minuti povisio na 3:0, a utješni gol za udinese postigao je Larsen u 90. minuti.

Minutu ranije Perotti nije uspio realizirati najstrožiju kaznu.

Džeko je igrao do 71. minute, kada je svoje mjesto na terenu ustupio Defrelu.

Kod Udinesea je minutu ranije priliku za igru dobio naš Riad Bajić (23), kojem je to bio drugi ligaški nastup.

Roma je ovom pobjedom skočila sa sedmog na četvrto mjesto i ima 12 bodova.

Udinese je na 16. poziciji sa svega tri boda.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.