Ibiševiću zasluge za oba pogotka svoje momčadi

Hertha je prekinula niz od tri utakmice bez pobjede, savladavši na domaćem terenu u okviru petog kola Bayer Leverkusen s 2:1.

Strijelci za Herthu bili su Leckie u 16. i Kalou u 24. minuti, a kod oba pogotka asistencije je upisao bh. reprezentativni napadač Vedad Ibišević (32).

Ibišević je igrao do 68. minute u timu Herthe, koja je sada osma na tabeli s osam bodova.

Recimo i to da je Sejad Salihović (32) započeo susret za HSV protiv Borussije Dortmund (0:3) i odigrao je 70 minuta.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.