(VIDEO) GOJAK ušao u finišu, Hajradinović dobar u Osijeku

INTER ZAPREŠIĆ – DINAMO ZAGREB 1:3 Na granici regularnosti zbog padavina Dinamo Zagreb slavio je u Zaprešiću protiv Intera sa 1:3. Dinamo je u obližnjem Zaprešiću vodio već u 12. minuti sa 0:2 i činilo se kako je sve riješeno. Nakon primljenih golova Inter Zaprešić izgleda puno bolje, onako kako je izgledao Dinamo na početku […]

• Twitter
  • Facebook
  • Viber
  • Whatsapp

INTER ZAPREŠIĆ – DINAMO ZAGREB 1:3

Na granici regularnosti zbog padavina Dinamo Zagreb slavio je u Zaprešiću protiv Intera sa 1:3.

Dinamo je u obližnjem Zaprešiću vodio već u 12. minuti sa 0:2 i činilo se kako je sve riješeno. Nakon primljenih golova Inter Zaprešić izgleda puno bolje, onako kako je izgledao Dinamo na početku utakmice, te smanjuju vodstvo na 1:2 u 31. minuti kada pogađa Šarić. Ipak, u drugom poluvremenu Dinamo preko Doumbie i gola za 1:3 u 55. minuti završava posao.

U igru je za goste u 85. minuti ušao Amer Gojak, ali teško je mogao šta pokazati jer je teren tada već odavno bio nemoguć za igranje bilo kakvog gledljivog fudbala.

SLAVEN BELUPO – NK OSIJEK 1:1

Haris Hajradinović bio je jedan od najboljih igrača Osijeka na gostovanju Slaven Belupu.

U prvom dijelu igre imao je tri prilike, ali nažalost na odmor se odlazi sa vodstvom Slaven Belupa od 1:0.

Konačnih 1:1 postavlja Škorić u 93. minuti utakmice.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.