Bournemouth nesretno poražen od Cityja

U prvom meču trećeg kola engleskog Premiershipa, Bournemouth je na svom terenu izgubio od Manchester Cityja sa 1:2.

Bournemouth je poveo u 13. minuti sjajnim golom Danielsa, ali osam minuta kasnije Gabriel Jesus je matirao našeg Asmira Begovića i donio izjednačenje gostima.

City je u nastavku susreta imao nekoliko dobrih prilika, ali se na golu Bournemoutha istakao Begović sa sjajnim intervencijama.

Ipak, Manchester City je do trijumfa došao zahvaljujući Sterlingu, koji je uz puno sreće u 97. minuti postigao pobjedonosni pogodak.

Begović je branio kompletan susret za Bournemouth, kojem je ovo bio treći ovosezonski poraz.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.