Kolašinac asistirao u debiju u Premiershipu

U fenomenalnom susretu prvog kola nove sezone engleskog Premiershipa, Arsenal je pobijedio Leicester rezultatom 4:3.

Arsenal je poveo već u drugoj minuti preko Lacazetta, ali tri minute kasnije Okazaki je izjednačio.

Igrala se 29. minuta, kada je Vardy matirao Cecha i prekrenuo rezultat u korist Leicestera.

Kada su svi očekivali kraj prvog poluvremena, naš reprezentativac Sead Kolašinac je nesebično asistirao Welbecku, koji pogađa za 2:2.

Vardy u 56. minuti postiže novi gol i dovodi Leicester u prednost od 2:3 i gosti su imali vodstvo sve do posljednjih desetak minuta.

Prvo je Ramsey u 83. minuti izjednačio na 3:3, da bi Giroud u 85. minuti savladao Schmeichela za pobjedu i konačnih 4:3 za Arsenal.

Sead Kolašinac je odigrao veoma dobrih 90 minuta za momčad Arsenala i ovo mu je bio debitantski nastup u Premiershipu.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.