Odigrana posljednja dva susreta trećeg kola

U Premijer ligi BiH večeras su odigrana posljednja dva susreta trećeg kola, u kojima su pobjede upisali gosti.

Novajlija u društvu najboljih GOŠK je napravio veliku senzaciju, osvojivši puni plijen na gostovanju kod Sarajeva.

Bilo je 0:1 za tim iza Gabele, kojem je pobjedu donio Ramić pogotkom u 70. minuti.

Sarajevo je bilo konkretnije u prvom dijelu, imalo nekoliko izglednih šansi, ali ih nije realizovalo.

U nastavku potpuna nemoć bordo tima. Gosti su stigli do prednosti nakon greške Radovca, a mogli su i slaviti ubjedljivije da domaći tim na golu nije imalo odlično raspoloženog Pavlovića.

Mladost DK je istim rezultatom slavila protiv Borca u Banjoj Luci, izbivši ponovo na čelo tabele.

Gol vrijedan nova tri boda za tim Edisa Mulalića postigao je Šišić već u 2. minuti.

Domaći su od 5. minute igrali s igračem manje, a uspjeli su promašiti i jedanaesterac.

Snage su poravnate u 88. minuti, kada su i gosti ostali s deset igrača.

Nešto ranije danas Krupa i Sloboda su remizirali bez pogodaka 0:0.

Rezultati by SofaScore

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.