Altach sa 3:1 savladao Gent i izborio nastup u narednoj fazi

Fudbaleri austrijskog Altacha večeras su u revanš utakmici trećeg pretkola kvalifikacija za Europa ligu pobijedili na svom terenu belgijski Gent sa 3:1 i sa ukupnih 4:2  (prvi meč u Belgiji završen 1:1) se plasirali u play off.

Ngamaleu je doveo Altach u vodstvo u 11. minuti, da bi naš reprezentativac Danijel Milićević u 44. minuti iz penala izjednačio na 1:1.

Gosti su od 49. minute igrali sa igračem manje zbog isključenja Mitrovića, a Altach je brojčanu prednost iskoristio i golovima Nutza iz 76. i Dobrasa iz 88. minute stigao do konačnih 3:1.

Danijel Milićević je odigrao kompletan susret za momčad Genta.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.