Džeko strijelac u duelu Rome i Juventusa

U utakmici Internacionalnog Kupa šampiona, fudbaleri Rome i Juventusa odigrali su 1:1.

Juventus je prvi stigao do vodstva u večerašnjem duelu.

Igrala se 24. minuta, kada je Mandžukić nakon asistencije Sandra pogodio za 1:0.

Promjene rezultata nije bilo sve do 74. minute, a onda je Kolarov uposlio našeg Edina Džeku, koji je savladao Pinsoglija za konačnih 1:1.

S obzirom da nije bilo pobjednika nakon 90 minuta igre, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u kojima je uspješnija bila momčad Juventusa.

Edin Džeko je igrao do 82. minute u timu Rome te je pored postignutog gola zaradio i žuti karton, dok je Miralem Pjanić zamijenjen u 65. minuti.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.