Milošević igrao prvo, Hadžiahmetović drugo poluvrijeme

Konyaspor je u prijateljskom susretu savladao Al Ahli s visokih 4:0, a jedan od pogodaka postigao je i bivši mladi i potencijalni seniorski reprezentativac naše zemlje Deni Milošević (22).

Milošević je igrao prvo poluvrijeme, a zabio je za vodstvo svog tima već u 2. minuti,

Nakon toga su uslijedili pogotci Findiklija (22’), Bourabije (59’) i Fofane (74’).

U drugom poluvremenu zaigrao je Amir Hadžiahmetović (20), dok Riada Bajića nije bilo u rosteru.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.