(VIDEO RUKOMET) Sudije i naše greške odvele Austriju na Euro

BiH bez plasmana na EP Rukometaši Austrije večeras su u Beču u  savladali našu selekciju rezultatom 34:32 i plasirali se na Europsko prvenstvo. Izabranici Bilala Šumana su odigrali veoma dobro prvo poluvrijeme, ali zahvaljujući neujednačenom sudijskom kriterijumu, rezultat je glasio 17:17. U drugih 30 minuta, bh. reprezentativci nisu bili na nivou, što su Austrijanci iskoristili […]

41 Komentara
Preki Tamića Osvajač
18.06.2017. 00:43

Pa,da je B i H imala svoje kolonije,vjerovatno bi imala “JOŠ” “VIŠE” solucija za “izlaske”,ali “ovako” izgleda;”nije” nam Austrija “dala” spoznati,koje su razlike njenog pređenog “PUTA” do “Lom-bardije” naspram pređenog puta do “NIE-DER-BAYERN-a”,jer su im Alpe predstavljale “suštinu” “RAZLIKE” između “NJIH”,”tako da” B i H “nije” preostalo “drugo”,nego da ih “čeka” i sama riješi “to” dragocijeno “ISKUSTVO”;”peglajući” im “put” da dođu do nas,gubeći dragocijeno “VRIJEME” na “re-NOVIRANJU” palaentološki “ISKOPINA” u Krapini,umjesto da preko “G-a-b-e-le” “obnovi” “legendu” o Troji i njen (O)stavljeni “TRAG”,koji je ionako morala preći,da bi joj njen cijelokupan “op-seg” pokazao suštinu “LAGEROVANJA”,preko “VJEKOVNIH” “razlika”,njenih slojevitih “ostavina” i ukazao… Read more »

18.06.2017. 12:12

Sa roga na rog;pravi krov,a sa krova na krov;pređen “put” i dobiven relativno pravilan “kut”,da bi se mogao prisjetiti sa kojih ogranaka je dob'la porijeklo pravilnog “stabla”!!!???..,P.S.-Mor'o “i” “jedan” “DVOGA”,jer kad je “TU” “odmotav'o” “izolaciju” pogledo “GORE” da izvidi ev. moguću “SITUACIONU~situaciju”!!!!???…,

Marsal
19.06.2017. 00:43

Mjenjaj dilera pod hitno. Tiltaces ko fliper od tog dopa

HasanSalihovAmidzic
18.06.2017. 02:28

Koliko god glupo zvucalo, gledao sam utakmici i sudije su nas oštetile.Svaki prekršaj isključenje za našeg igrača, dok su oni imali jako malo isključenja.

jos nemam
18.06.2017. 05:03

SVako je drugi kriv osim nas

Bufale
Reply to  jos nemam
18.06.2017. 11:10

Ima situacija gdje su sudije haman pa sve krive… jer on je ih drzo u igri p.poluvrijeme a da nije, bosna bi mozda u d. Poluvremenu bolje igrala i pobjedila… ali eto tako je kako je

PRO
18.06.2017. 08:31

Sada Svjetsko prvenstvo 2019…

seki
Reply to  PRO
18.06.2017. 16:37

Ma kad smo propustili plasman na sp u Rusiji mozenmo i sve drugo,sportasi su nam postali ko i politicari,bahati i bez karaktera..

Opaaa
18.06.2017. 09:55

Hahahaha sad sudije krive.Kakva nam je država takav nam je sport… Nema od nas nista.Da nema stranaca nebih ni bilo Bosne.Bilo bi ko Kosovo hahahaha.. Cabe nas narod ide gledati i pare baca. Bolje da dadnu u humotarne svrhe neg za kartu. Vidi se da naši igraci sprdnju prave od nas

Nesto bitno
18.06.2017. 09:56

Ne Znam al ovi nasi igraci poceli ko i nasi politicari,svake godine se nadas da ce bit nesto bolje i da ce uspijet i svake godine na istom mijestu.Nije bitno koji sport u svakom isto kad dodjemo blizu i Tunguzija je odlucnija od nas.

Ranko
18.06.2017. 11:00

Ma kakve sudije, sami smo krivi. Nestalo snage i koncentracije. Mozda su neki postili

Sretno legendo nasa
Reply to  Ranko
18.06.2017. 11:15

Cut Ranko Ilakni koji put.Nije to kriv je hotel nisu udobno spavali.Hajd moce se naspavat dok bude trajalo prvenstvo,nek gledaju na tv kako se igra imat ce vremena.

Opaaa
18.06.2017. 12:53

Sve je to jad i nesrecaaaa to odavno znam al si moja domovina i nikom te nedammmm

H.D.
18.06.2017. 13:34

Niko nam nije kriv, sami smo se sjeb*li. Zasluzeno ne idemo na EP. Zato sto nisu bili u stanju da smire igru u drugom poluvremenu. Utakmica traje 60 minuta, izgleda da neznaju podijeliti snagu za svu igru, falilo je koncentracije i kondicije, vidjelo se. A i golman nista u drugom poluvremenu, katastrofa.