Vitez se vraća s tri boda iz Širokog Brijega

U prvom susretu osmog kola Lige za opstanak, Vitez je kao gost slavio na Pecari protiv Širokog Brijega s 0:1.

Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Barišić iz više nego sumnjivog penala u 86. minuti.

Bila je to vrlo čudna utakmica od samog početka.

Domaći kao da su htjeli olakšati posao gostima, pa je Marina nakon niza grubih prekršaja u 43. minuti zaradio drugi žuti i crveni karton.

Iako su imali igrača više, gosti nisu uspjevali ozbiljnije zaprijetiti golu domaćina, koji je pak u 78. minuti mogao povesti, ali je Čabraja sa svega nekoliko metara neshvatljivo promašio prazan gol.

I onda je u 86. minuti uslijedio taj diskutabilan jedanaesterac, iz kojeg Vitez stiže do zlata vrijedne pobjede u borbi za opstanak.

Vitežani sada imaju isti broj bodova (29) kao i desetoplasirani Metalleghe, koji pak ima utakmicu manje.