Deveti ovosezonski gol Milićevića u dresu Genta

Gent je u susretu sedmog kola šampionske grupe u Jupiler ligi poražen na gostovanju kod Oostendea s 3:4, iako je u dva navrata imao vodstvo.

Prvo mu je donio Saief u 13. minuti, da bi potom u 24. minuti za poravnanje zabio Siani.

Bh. reprezentativac, Danijel Milićević (31), potom sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca u 56. minuti donosi novu prednost Gentu, ali Oostende u nastavku stiže do potpunog preokreta.

Marušić (65’), Berrier (70’) i Rozehnal (79’) su bili strijelci za domaći tim, da bi u 80. minuti poraz gostiju ublažio Kubo.

Milićeviću je današnji gol bio deveti ove sezone u dresu Genta, za koji je upisao i deset asistencija na 45 utakmica.

Odigrao je cijeli meč za Gent, koji je unatoč porazu ostao na trećoj poziciji s 37 bodova, što je četiri manje od drugoplasiranog Club Bruggea, a pet od vodećeg Anderlechta.