Odigrana tri susreta trećeg kola u Ligi za prvaka i Ligi za opstanak

U Ligi za prvaka i Ligi za opstanak danas su odigrana tri susreta trećeg kola.

Za jedinu pobjedu pobrinula se Sloboda, koja je kao gost slavila protiv Radnika s 0:1.

Tri boda donio joj je Tandir pogotkom u 1. minuti.

Mladost DK i Olimpic su u sjajnom meču remizirali 2:2, iako su gosti dva puta vodili.

Svraka je u 2. minuti pogodio za 0:1, da poravnao je Ramović u 25.

Novo vodstvo Olimpicu donosi Govedarica u 63. minuti, a bod Mladosti spašava Brkić s bijele tačke u 84. minuti susreta.

Pobjednika nije bilo ni u Vitezu, gdje su nešto ranije Vitez i Široki Brijeg odigrali 1:1.

Oba pogotka viđena su u prvom poluvremenu. Prvi su poveli gosti preko Cabraje u 11. minuti, da bi izjednačio Kokot u 28.