Semir Štilić večeras je pružio odličnu partiju za svoju Wislu Krakow na gostovanju u Varšavi ekipi Legije. Wisla je protiv lidera prvenstva remizirala sa 2:2.

Poveli su gosti preko Burlige u 16. minuti, a asistent je upravio bio naš Štilić. Legia smanjuje preko Zyroa u 28. minuti i sa 1:1 se ide na odmor.

Nakon tri minute igre u drugom dijelu Štilić je izborio penal, a za 1:2 realizirao ga Brozek.

Nažalost Wisla nije izdržala do kraja, pa su u 90. minuti postigli autogol za konačnih 2:2.

Nakon što je u kvalifikacijama za Euro 2012 bio pozivan u reprezentaciju kod Safeta Sušića, Semir Štilić će ponovo imati priliku za dokazivanje u nacionalnom timu, obzirom da će se sutra naći na spisku Mehmeda Baždarevića za utakmice protiv Andore i Austrije.