U susretu 23. kola turske Superlige, ekipa Elazigspora pobijedila je na gostujućem terenu Sivasspor rezultatom 3:1.

Elazigspor je poveo preko Yilmaza u osmoj minuti, a domaći su izjednačili golom Esera u 33. minuti.

Yilmaz je drugim golom danas ponovo doveo goste u vodstvo od 2:1 u 68. minuti, a tri minute kasnije Ozkan je pogodio za konačnih 3:1 u korist Elazigspora.

Naš reprezentativac Ognjen Vranješ odigrao je svih 90 minuta za Elazigspor, koji se trenutno nalazi na 13. poziciji sa 26 osvojenih bodova.

U drugom susretu odigranom danas, Kayseri je poražen sa visokih 4:0 na svom terenu od Kayseri Erciyesspora, a naš Senijad Ibričić postigao je dva gola. Ibričić je ušao u igru u 77. minuti u timu Erciyesspora, a golove je postigao u 81. i 86. minuti susreta.