Debitantski nastup Armina  Hodžića za Dinamo, ali i odlična forma Smaila Prevljaka, pozitivne su vijesti za selektora naše mlade reprezentacije, Darka Nestorovića, jer bi upravo u napadu naše U21 selekcije  u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo koje će se održati u Poljskoj 2017. godine, trebali igrati Hodžić i Prevljak.

U prvom susretu četvrtfinala Kupa Hrvatske, Istra je jučer na svom terenu izgubila zagrebačkog Dinama rezultatom 0:1.

Jedini gol za goste postigao je Fernandes u 57. minuti susreta.

Mladi bh. reprezentativac, Armin Hodžić ušao je u igru u 68. minuti u timu Dinama, a ovo mu je bio debitantski nastup.

Revanš meč na programu je 4. marta u Zagrebu.

Austrijski Liefering danas je savladao u prijateljskom susretu moldavsku Daciu rezultatom 3:0.

Nakon što je u duelu sa njemačkim Nordhausenom postigao čak četiri gola, 19 – godišnji Smail Prevljak (na posudbi iz RB Leipziga)  i danas se upisao u listu strijelaca u timu Lieferinga.

Prevljak je odigrao svih 90 minuta za Liefering, a gol je postigao u 31. minuti susreta.

Dvostruki strijelac za Liefering bio je Roguljić u 23. i 41. minuti kada mu je asistirao Prevljak.

Spomenimo i da je u 75. minuti u ekipi Lifereinga u igru ušao juniorski bh. reprezentativac Adel Halilović.