U vikendu iza nas je skroman nastup Zmajeva kojeg je jedino Senad Lulić obilježio golom.

Veći broj reprezentativaca je povrijeđen, a na toj listi se vratio Edin Džeko koji se nakon nedavnog oporavka ponovo povrijedio.

Emin Bičakčić, Sejad Salihović

Hoffenheim – E. Frankfurt 3:2 (Volland 43. minut, Aigner 58., Szalai 65., Seferović 77. i Firmino 87. minut)

Bičakčić je odigrao svih 90 minuta u pobjedi Hoffenheima, dok je naš drugi reprezentativac iz redova Hoffenheima Sejad Salihović susret presjedio na klupi za rezerve.

Edin Višća

Istanbul Basaksehir – Balikesir 1:0 (Senturk 73. minut)

Višća odigrao cijeli meč u novoj pobjedi njegovog tima.

Izet Hajrović

Werder Bremen – Hannover 3:3 (Stindl 12., Junuzović 36., Lorenzen 55., Joselu 62., Kiyotake 64. i Selke 88. minut)

Hajrović je utakmicu započeo sa klupe za rezerve, a u igru je ušao u 77. minuti meča.

Asmir Begović

Crystal Palace – Stoke City 1:1 (McArthur 11. i Crouch 13. minut)

Begović branio svih 90 minuta za tim Stokea.

Anel Hadžić

Altach – Sturm Graz 2:0 (Tajouri 45. i Kovacec 90. minut)

Hadžić je odigrao prvo poluvrijeme nakon čega je zamijenjen. Zaradio je i žuti karton.

Tino Sušić

Hajduk – Istra 5:3 (Čaktaš 30. i 72. minut, Gotal 32. i 42. minut, Radonjić 45. i 50. minut, Blagojević 86. i Milevsky 88. minut)

Tino Sušić igrao do 83. minute

Sanjin Prcić

Bastia – Rennes 2:0 (Boudebouz 45. minut, Cahuzac 81. minut)

Prcić susret započeo od prve minute, a zamijenjen je nakon manje od pola sata igre.

Senad Lulić

Lazio – Atalanta 3:0 ( Mauri 51. i 71. minuta, Lulić 81. minuta)

Senad Lulić je upisao cijeli nastup u uvjerljivom trijumfu Lazija kojeg je okrunisao golom.