Ermin Bičakčić proteklog je vikenda odigrao svega 45 minuta u 11. ovosezonskom porazu svog Eintracht Braunschweiga, prenosi sportsport.ba.

Bh. reprezentativac morao je na poluvremenu susreta protiv Herthe, u kojem su gosti iz Berlina riješili u svoju korist sa 2:0, morao je ostati u svlačionici zbog povrede nosa.

Popularni Čelični se nakon jednog kornera sudario sa jednim od igrača berlinske Stare dame, a kasnije je ustanovljeno da je defanzivac Zmajeva slomio nos.

Prema informacijama koje danas stižu iz Braunschweiga Ermin će već u četvrtak naći na operacionom stolu, a za sada je sigurno da će propustiti susret njegovog Eintrachta sa Augsburgom u okviru 16. kola Bundeslige koji se igra 14. decembra.