U susretu 14. kola njemačke Bundeslige, fudbaleri Bayera iz Leverkusena savladali su na svom terenu Nurnberg rezultatom 3:0.

Bayer je poveo u 36. minuti a strijelac je bio Son. Kiessling je početkom drugog poluvremena udvostručio prednost, da bi konačan rezultat od 3:0 postavio svojim drugim golom danas Son u 76. minuti susreta.

Kapiten naše reprezentacije Emir Spahić odigrao je svih 90 minuta za Bayer, koji se nalazi na drugoj poziciji sa 34 osvojena boda.

Braunschweig našeg Ermina Bičakčića poražen je u Munchenu od Bayerna rezultaom 2:0, a oba gola postigao je Robben u 2. i 30.minuti.

Ermin Bičakčić odigrao je cijeli susret za Braunschweig koji se nalazi na posljednjoj poziciji sa samo osam osvojenih bodova.