U susretu drugog kola grupe G Europa lige, fudbaleri Rijeke i Seville odigrali su 2:2.

Sevilja koja je prošle sezone osvojila Europa ligu povela je u 26. minuti golom Aspasa.

Ipak u 52. minuti Kolodziejczak je skrivio jedanaesterac i dobio crveni karton u redovima Seville, a Kramarić je bio siguran realizator najstrožije kazne i izjednačio na 1:1.

Nekadašnji bh. reprezentativac Zoran Kvržić u 68. minuti postiže gol i dovodi Rijeku u vodstvo od 2:1.

I kada su svi očekivali kraj susreta, M'bia je postigao izjednačujući gol u posljednjim trenucima susreta i postavio konačnih 2:2.

Zoran Kvržić počeo je utakmicu od prve minute u timu Rijeke a zamijenjen je u 74. minuti kada je umjesto njega ušao još jedan bh. internacionalac Damir Zlomislić.

Feyenord je u drugom susretu grupe G pobijedio rezultatom 2:1 Standard za koji je svih 90 minuta odigrao potencijalnih bh. reprezentativac Dino Arslanagić.