U okviru 3. kola njemačke Bundeslige, fudbaleri Bayera dočekali su na svom terenu tim Werdera a fantastičan meč završen je rezultatom 3:3

Bayer je poveo golom Jedvaja u 17. minuti, da bi pred kraj prvog poluvremena Bartels izjednačio rezultat.

Werder je u 60. minuti preokrenuo rezultat u svoj korist nakon što je gol postigao Di Santo, ali samo tri minute kasnije Calhanoglu postiže fenomenalan gol za 2:2.

Son je u 73. minuti ponovo doveo u vodstvo ekipu Bayera, da bi konačnih 3:3 postavio Prodl pet minuta prije kraja susreta.

Naš reprezentativac Izet Hajrović ušao je u igru u 70. minuti u ekipi Werdera, a u 89. minuti imao je odličnu priliku da postigne gol za pobjedu svog tima ali nije se najbolje snašao pred golom Bayera.

U redovima Bayera svih 90 minuta odigrao je bivši igrač i kapiten naše nogometne reprezentacije Emir Spahić.

Nakon tri odigrana kola Leverkusen je prvoplasirani sa sedam bodova, dok je Werder na osmoj poziciji sa tri osvojena boda.

Interesantno je da je Werder u sva tri susreta remizirao.

All Goals [ Bayer Leverkusen 3-3 Werder Bremen… by Bundes2014