U okviru drugog kola njemačke Bundeslige, fudbaleri Stuttgarta poraženi su na svom terenu od Kolna rezultatom 0:2.

Gosti su poveli u 22.minuti a strijelac je bio Osako. Konačnih 0:2 za Koln postavio je Ujah desetak minuta kasnije.

Naš reprezentativac Vedad Ibišević odigrao je svih 90 minuta za Stuttgart, koji nakon dva odigrana kola ima jedan osvojen bod.

HSV dočekao je na domaćem terenu Paderborn i iznenađujuće izgubio susret sa 0:3.

Kachunga je u 29. minuti doveo Paderborn u vodstvo, a drugi gol postigao je budući bh. reprezentativac Mario Vrančić u 68. minuti. Vrančić je majstorki zaobišao Adlera i rutinski zatresao mrežu domaćih.

Konačnih 0:3 za Paderborn postavio je Stoppelkamp u posljednjim trenucima susreta.

Mario Vrančić zamijenjen je u 84. minuti u timu Paderborna koji ima četiri osvojena boda iz dva odigrana kola.

Goal Vrancić [ Hamburger 0-2 Paderborn ] 30-08… by Bundes2014