Mladi reprezentativac Haris Hajradinović (20), igrač Trenčina, nastavlja sa sjajnim partijama u dresu slovačkog kluba, javlja Klix.ba.

Mladi reprezentativac naše zemlje je sa svojim timom odigrao 1:1 na gostujućem terenu protiv Ružomberoka u domaćoj ligi. Dvadesetogodišnji Haris je gol postigao u 61. minuti iz slobodnog udarca. Ipak, gosti su tri minute kasnije izjednačili preko Luptaka.

Podsjetimo, Hajradinović je karijeru počeo u Željezničaru, odakle je prešao u Olimpic, pa u Inter iz Zaprešića, da bi se na kraju skrasio u Slovačkoj.

Haris Hajradinović  je prošle sezone odigrao 24 susreta za Trenčin koji je osvojio drugo mjesto u prvoj ligi Slovačke. Postigao šest golova, a može igrati na pozicijama lijevog beka i lijevog krila.